Wyniki rekrutacji do projektu w ZSZ w Jastrzębiu-Zdroju (I nabór)


Poniżej zamieszczamy listę uczniów/uczennic zakwalifikowanych do zajęć w ramach projektu pt. „Przewaga dzięki praktycznym umiejętnościom uczniów szkół zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, osi priorytetowej 11., działania 11.2., poddziałania 11.2.2. Wsparcie szkolnictwa zawodowego – RIT Subregionu Zachodniego realizowanych w Zespole Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju. 

Lp. Nazwisko i imię ucznia Rodzaj przyznanego wsparcia
Kurs / praktyka
Klasa
1. Dunajska Nicola Stylizacja paznokci/ praktyka 2D
2. Króliczek Faustyna Stylizacja paznokci 3C
3. Maciejowska Justyna Stylizacja paznokci/ praktyka 3C
4. Rudol Paulina Stylizacja paznokci/ praktyka 3C
5. Siwek Natalia Stylizacja paznokci/ praktyka 2D
6. Bałdyga Radosław Wózki widłowe 3TBC
7. Kalinowski Dominik Wózki widłowe 3A
8. Kasza Daniel Wózki widłowe 2B
9. Kłopeć Szymon Wózki widłowe/praktyka 2E
10. Worek Łukasz Wózki widłowe/praktyka 2B
11. Nazarczuk Szymon PHOTOSHOP/praktyka 3C
12. Stopa Dawid PHOTOSHOP 3A
13. Gigla Hubert MIG/MAG 3A
14. Widera Michał MIG/MAG 3A
15. Dziadosz Sebastian CNC 3A
16. Wieczorek Jakub CNC/praktyka 3E
17. Firlej Alicja Praktyka 3C
18. Ledwoń Paulina Praktyka 2D
19. Miech Marta Praktyka 2D
20. Prochasek Martyna Praktyka 2D
21. Stec Karolina Praktyka 2D
22. Baran Sebastian Prawo jazdy 3E
23. Belica Wiktoria Prawo jazdy 3C
24. Burzyńska Weronika Prawo jazdy 3C
25. Cięciała Grzegorz Prawo jazdy 2A
26. Giel Emilia Prawo jazdy 2F
27. Górniak Grzegorz Prawo jazdy/praktyka 2B
28. Hawryluk Michał Prawo jazdy 2A
29. Kałużyński Dominik Prawo jazdy 3TBC
30. Kowalik Maria Prawo jazdy 2F
31. Kowalska Anna Prawo jazdy 3D
32. Kupczak Damian Prawo jazdy IIIE
33. Łebek Arkadiusz Prawo jazdy/praktyka 2E
34. Plonka Szymon Prawo jazdy 3TBC
35. Polnik Sandra Prawo jazdy 3C
36. Siegel Kacper Prawo jazdy 3A
37. Skatuła Marek Prawo jazdy/praktyka 3A
38. Sobala Patrycja Prawo jazdy/praktyka 3C
39. Sobik Kamil Prawo jazdy 3E
40. Sochacki Sebastian Prawo jazdy 3B
41. Szuster Zuzanna Prawo jazdy/praktyka 3C
42. Warnajtys Julia Prawo jazdy 2D
43. Wykręt Edyta Prawo jazdy/praktyka 2F
44. Zozworek Paweł Prawo jazdy 2B

DANE KONTAKTOWE

logo_2.png

43-400 Cieszyn, ul. Zamkowa 3A/1
Tel. +48 663 301 761
e-mail: roman@deltapartner.org.pl